Komfortowe pokoje jakie proponuje Zajazd u Hermanów usytuowany w okolicy zamku Olsztyn zachęcają osoby przemierzające Szlak Orlich Gniazd do zatrzymania się dokładnie w tym obiekcie. Jura Krakowsko – Częstochowska już od dawna dobierana jest jako destynacja przez sporo Polaków.

Olsztyn w okolicach Częstochowy jest miejscem idealnym na piesze albo rowerowe wycieczki. zajazd Olsztyn proponuje pokoje dla dziewiętnastu osób. Są to pokoje na poddaszu, gustownie urządzone. Wśród 7 pokoi gościnnych każdy jest wystylizowany w innej wybarwieniach. Dla przyjezdnych dostępne są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon i pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy albo czteroosobowe. Można więc zatrzymać się w nich osobiście, z osobą najbliższą albo z całą rodziną. Dużym walorem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, ogród i restauracja. W każdym z pokoi jest łazienka. Goście mogą też korzystać z bezpłatnego Internetu.

Piękna lokalizacja powoduje, że osoby, które zamierzają zwiedzać znajdujące się w pobliżu, średniowieczne zamki będą to mogły robić bez kłopotu. To również idealny powód do zaplanowania do tego miejsca podróży biznesowej, ponieważ po całym dniu pracowniczym można odpocząć w otoczeniu natury. Kiedy turysta nie chce się kwaterować w Częstochowie, to Zajazd u Hermanów będzie idealnym rozwiązaniem. Szczegóły każdego pobytu ustalone są indywidualnie. Obecność przy zamku Olsztyn to idealna propozycja dla wielbicieli Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, lecz również na inne zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza pobytami indywidualnymi można decydować się na wyjazd integracyjny, przyszykowanie urodzin lub zorganizowanie uroczystości weselnej, komunii, czy chrzcin. To również dobre miejsce pod względem warunków do przygotowania konferencji albo spotkania biznesowego. Wystarczy sprawdzić galerię zdjęć obiektu i przeczytać na stronie podstawowe informacje, aby być zachęconym. W Olsztynie można spędzić doskonale czas, ciesząc się urokiem zaprezentowanego obiektu.

Similar Posts