Sprzęt i akcesoria do nurkowania od marki TUSA można zakupić w sklepie www polskiego dystrybutora. TUSA to pionier tego typu produktów jakimi są maska do freedivingu, rozpoznawalny z doskonale przygotowanej propozycji katalogowej. W punkcie sprzedaży zaopatrywać można się między innymi w: jackety nurkowe, płetwy, maski, fajki, buty lub komputery nurkowe. Oznacza to, że można kupić na równi sprzęt podstawowy dla początkujących, jak i bardziej rozwinięte pod względem technologii wyroby, dla nurków z kwalifikacjami.

TUSA znana jest od początku z wykorzystania najlepszych technologii w snorkelingu. Najwyższej jakości osprzęt nurkowy wyprodukowany jest w zgodzie z standardami ISO 9001. Wyjątkowo rozpoznawalnym produktem firmy, oferowanym też w tym sklepie są płetwy z systemem poliuretanowych piór PuRiMaX. Taka technika wygeneruje optymalny napęd z przodu oraz zapewnia szybką reakcję na wszystkie ruchy nurków.

Nowatorski generator „wirów” zmniejsza opór wody, przez ruch płetwy jaki występuje w klasycznych gładkich ostrzach. Warto też przyjrzeć się nowym wyrobom, jeśli kogoś interesują najnowsze projekty. Dla konsumentów, którzy zainteresują się wyrobami w atrakcyjnej cenie dostępne są z kolei promocje. W punkcie sprzedaży mogą zaopatrzyć się równocześnie klienci prywatni, centra nurkowe, sklepy sportowe, wykwalifikowani płetwonurkowie, jak i te osoby, które tyle co zaplanują rozpoczynać własną przygodę z nurkowaniem lub snorkelingiem.

Sprzęt i akcesoria do nurkowania udostępnione są w ogromnej liczbie, dlatego podzielono je na kategorie tematyczne. Są to: jackety, maski, płetwy, fajki, buty, automaty oddechowe, akcesoria, instrumenty pomiarowe, torby, light & motion a także TUSA SPORT. Wyroby w konkretnych kategoriach dokładnie opisano, a o ile ktokolwiek ma inne pytania odnośnie asortymentu, to może je zadawać sprzedawcom. Na dodatek, można też dowiadywać się ze strony o nowościach firmowych, jak i z dziedziny nurkowania.

Similar Posts