Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety do tenisa firmy Yonex wybierane są zarówno przez amatorów, jak i przez osoby które grają zawodowo. Marka projektuje oraz sprzedaje 3 wiodące kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia spory komfort grania i siła uderzenia. Kolekcja VCORE pozwala na podwyższoną kontrolę gry, odczuwanie wszystkich ruchów i ma perfekcyjną rotację. Rakiety z obu kolekcji, jak i inny asortyment jakim jest tenis polska można kupować w punkcie sprzedaży polskiego dystrybutora w atrakcyjnej kwocie.

Kiedy ktoś ma już własną preferowaną rakietę Yonex i chce zakupić ten sam model, może sobie na to pozwalać. Jeżeli natomiast ktoś rakietę takiej firmy nabywa po raz pierwszy i zaznajomi się z opisami, będzie zorientowany, na co się decydować. Cechy rakiety mogą też omawiać z klientem pracownicy zatrudnieni w sklepie. Każda rakieta scharakteryzowana jest pod kątem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni sportowcy. Scharakteryzowane są użyte w nich techniki a także można przeczytać, jacy znani sportowcy używają ich na co dzień.

Yonex to marka znana również z rakiet do badmintona. Gracze nabywający rakiety tego wytwórcy mogą mieć pewność, że podniosą swoje umiejętności na kortach. Wszystkie rakiety naginane są z optymalną siłą. Oferowane serie rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu. Materiały wykonania rakiet są mocne i z tego względu kupujący mają wgląd do trwałych modeli.

W sklepie asortyment jest obszerny i rozdzielony na kategorie tematyczne takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W oddzielnych działach udostępniono bestsellery oraz nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona amatorsko, bądź zawodowo. Każdorazowo wyszuka akcesoria dobrane do umiejętności i stylu gry.