Apartament Mechelinki to spokojna lokalizacja w urokliwej miejscowości w okolicach Trójmiasta. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperująca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zarządzająca tym mieszkaniem. Z jej przedstawicielami można skontaktować się pod numerem telefonów: 601 991 980, 601991980 i +48601991980. W apartamencie można idealnie spędzać wolne chwile albo delegację.

Główne atuty, zachęcające do tego, aby zarezerwować tutaj miejsca to: nowoczesność, komfort, pełne wyposażenie, strategiczna lokalizacja, możliwość wynajęcia przez cały rok oraz atrakcyjna cena.

Takie zalety sprawiają, że możliwość zakwaterowania jest warta uwagi. Duże mieszkanie zmieści 8 osób. Powierzchnia mieszkania to sto osiem m2. Ogromnym atutem jest taras. Jego powierzchnia to pięćdziesiąt sześć m2. W mieszkaniu jest dostępne bezpłatne łącze internetowe, na co sporo turystów zwróci uwagę. Sprawna klimatyzacja wzmacnia komfort. Jadalnia jest świetnie wyposażona, co pozwala nieskrępowanie gotować i czuć się jak w swoim mieszkaniu.

Dobre wrażenie robi w dodatku unowocześniona łazienka. Pobyt wynosi osiemset złotych na dzień, co jest korzystne, rozpatrując standard apartamentu. Goście apartamentu Mechelinki mają zagwarantowane miejsce postojowe, w bezpiecznym garażu zamkniętym na pilota.

Można także korzystać ze schowka na rowery. Znaczy to, że mieszkając w apartamencie Mechelinki można spędzić czas bezpośrednio tak jak zamierzano i nie poczuć się ograniczonym. Nie we wszystkich obiektach hotelowych i pensjonatach jest to zagwarantowane. Mieszkanie rezerwuje się w prosty sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na witrynie.

Kontakt z właścicielami również można nawiązać szybko. Apartament z trzema sypialniami dedykowany jest turystom, którym spokojna atmosfera nie jest obojętna. I to uzyskają.

Similar Posts